Βράβευση του Σχολείου στο Πρόγραμμα e-Twinning

logo_twin1

ΕΤΙΚΕΤΕΣ  ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (GREEK AND EUROPEAN QUALITY LABELS)logo_twin2

Οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας  βραβεύτηκαν  με την Ελληνική αλλά και την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας τους στο έργο e-Twinning “Imagine-Collaborate-Create (ICC)”. Αυτό σημαίνει πως η εργασία αυτή έχει αναγνωριστεί στο  υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.

Υπεύθυνη εκπαιδευτικός: Παρούση Μαρία, Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας
Συνεργαζόμενοι εκπαιδευτικοί: Κουτσομητρόπουλος Δημήτριος, Εκπ/κός Πληροφορικής, Παναγάκη Παρασκευή, Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας

Οι μαθητές της Ε΄ τάξης του σχολείου μας βραβεύθηκαν με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας τους στο έργο Ε-Twinning “English speaking countries in children’s minds”. Αυτό σημαίνει πως η εργασία αυτή έχει αναγνωριστεί στο  υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο.

Τα  δύο αυτά βραβευμένα έργα θα εμφανιστούν σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.net.

Υπεύθυνη εκπαιδευτικός: Παρούση Μαρία, Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας
Συνεργαζόμενοι εκπαιδευτικοί: Κουτσομητρόπουλος Δημήτριος, Εκπ/κός Πληροφορικής