Λειτουργία Εκπαιδευτικών Ομίλων

Σας ενημερώνουμε ότι η λειτουργία των εκπαιδευτικών Ομίλων στο Σχολείο μας θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 11-11-2013. Συγκεκριμένα:

ΔΕΥΤΕΡΑ 1.«ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ» (Κουτσομητρόπουλος)
2. «ΜΟΥΣΙΚΗΣ» (Ρέντιτ)
ΤΡΙΤΗ 1.«ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ» (Παπαγιαννόπουλος)
2. «ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (ΠΙΝΓΚ-ΠΟΝΓΚ)» (Κατσικαδέλης)
ΤΕΤΑΡΤΗ «ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ» (Ναλμπάντη)
ΠΕΜΠΤΗ 1.«ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ»ΤΜΗΜΑ Β (Κεκεμπάνου)
2. «ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ» (Καβαλλάρη)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1.«ΦΙΛΑΝΑΓΝΩΣΙΑ» (Κριπαροπούλου)
2. «ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ» (Μυλωνάς)
3. «ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ» (Τσέζου)
4. «ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ»ΤΜΗΜΑ Α (Κεκεμπάνου)

Ο Όμιλος «ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ»(Κεκεμπάνου) λόγω του μεγάλου αριθμού συμμετοχών (38), μετά από πρόταση της εκπαιδευτικού και απόφαση του ΕΠΕΣ, θα πραγματοποιηθεί σε δύο τμήματα. Κάθε Τμήμα σύμφωνα με τον κανονισμό δεν πρέπει να υπερβαίνει τους 20 μαθητές. Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν ( με τον ίδιο τρόπο που υπέβαλλαν την αρχική), τροποποιητική δήλωση για να συμμετέχουν στο  ΤΜΗΜΑ Β του Ομίλου που θα λειτουργεί κάθε Πέμπτη, μέχρι τη Τρίτη 12-11-13. Αν μετά από τις εθελούσιες τροποποιητικές δηλώσεις, ο αριθμός των μαθητών του Τμήματος Α εξακολουθεί  να είναι μεγαλύτερος του 20, την Πέμπτη 14-11-2013, και ώρα 14.30 σε αίθουσα του Σχολείου, θα διενεργηθεί δημόσια κλήρωση προκειμένου να επιλεγούν οι μαθητές που θα μεταφερθούν στο Τμήμα Β.

Περισσότερες πληροφορίες για τη λειτουργία κάθε Ομίλου, θα παρέχονται από τους διδάσκοντες.