Ενημέρωση γονέων

Αγαπητοί γονείς,

καλή σχολική χρονιά!!!

Σας ενημερώνουμε ότι:
  1.  Η ώρα έναρξης του προγράμματος του Σχολείου είναι 8.15 και λήξης 13.15.
  2.  Παρακαλούνται όσοι γονείς επιθυμούν να εγγράψουν τώρα το παιδί τους στο Ολοήμερο, να καταθέσουν αίτηση της επόμενες δύο ημέρες. Επίσης, όσοι γονείς έχουν καταθέσει αίτηση εγγραφής στο Ολοήμερο για το 2020-21 και ΔΕΝ επιθυμούν να το παρακολουθήσουν τα παιδιά τους , παρακαλούνται τις επόμενες δύο ημέρες να καταθέσουν αίτηση διαγραφής. Είναι πολύ σημαντικό για τον προγραμματισμό του Σχολείου.Για την ημερομηνία έναρξης του Ολοήμερου Προγράμματος θα ενημερωθείτε  από την ιστοσελίδα.
  3.  Η επικοινωνία με το Διευθυντή και τους εκπαιδευτικούς θα γίνεται ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά και τηλεφωνικά. Μόνο σε περίπτωση ανάγκης και μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το Διευθυντή θα επιτρέπεται η είσοδος γονέα στο Σχολείο.
  4. Η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική για όλους. Εφαρμόζουμε όλοι τις οδηγίες του ΕΟΔΥ.